• Nyheiter
  • Debatt
  • Fjuken-TV
  • eAvis
  • Dødsannonsar
  • Bli abonnent

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

foto
Gina Ragnhild Tøfte Haugen gler seg stort på å oppfylle draumen om å nytte garden til glede for andre. Stokstad Midtre i Sjårdalen er nå godkjent som Inn på tunet-gard. Ho har innreidd det gamle stabburet på garden. – Her kan vi samlast rundt eit godt måltid og kose oss, seier gardsgründaren. Foto: Kari Margot Odnes

Gina Ragnhild vil nytte garden til glede for andre: – Det er dette eg verkeleg vil

Gina Ragnhild Tøfte Haugen realiserer nå draumen om å kunne hjelpe folk gjennom ulike aktivitetar på garden. Ho startar opp Gardsgleder og inviterer Inn på tunet.

Kari Margot Odnes
Publisert: søndag 11. april 2021 kl. 08:57 Oppdatert: søndag 11. april 2021 kl. 08:57
Artikkelen er mer enn ett år gammel
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
Ansvarleg redaktør og dagleg leiar
Hans Erik Kjosbakken
Redaksjon
redaksjon@fjuken.no
Tipstelefon
61 21 38 60
E-post
tips@fjuken.no

Fjuken arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. Fjuken har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © Fjuken.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.